KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728045
nr 1572 8045
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Havet Gotland". Olja på duk, 22x30cm, yttermått inklusive ram: 24x33cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:25:16
450 kr
600 kr
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren